دانلود پاورپوینت درباره ی فناوری نانو

مطالب دیگر:
📝تشخیص و درمان اسكیزوفرنی📝آثار و منابع تولید هارمونیکها و روشهای حذف آنها📝بررسی گیربکس در خودروهای سواری📝شناخت و تولید منابع هارمونیکها ، نحوه محاسبه آنها و استاندارد مجاز آنها در ایران و جهان📝اهمیت و کاربرد برنامه ریزی منابع سازمان و لزوم پیاده سازی آن در سازمان📝اصلاح خاکهای مساله دار با ریز شمع📝بررسی انواع رگولاتورهای سوئیچینگ و روش کاری آنها📝بررسی،مدلسازی و تحلیل عددی کفایت لرزه ای و شکل پذیری اتصالات صلب ساخته شده با فولادهای پرمقاومت📝اثرات هارمونیک ها بر تجهیزات شبکه برق و سیستمهای قدرت📝مداخلات خارجی در سوریه از منظر حقوق بشر📝بررسی رابطه کاربری زمین و میزان آسیب پذیری شهر تهران در برابر زلزله و روشهای کاهش آن📝دانلود مقاله بررسی رابطه کاربری زمین و میزان آسیب پذیری شهر تهران در برابر زلزله و روشهای کاهش آن📝تحلیل دینامیکی غیر خطی فشار زلزله بر سکوهای ثابت فلزی دریایی📝بررسی میزان آسیب پذیری سیستم بادبندی خارج از محور در سازه فولادی و روشهای بهبود آن📝بررسی رفتار لرزه ای قابهای خمشی فولادی توام با مهاربندی واگرا و ارزیابی آیین نامه ها در مورد این سیستمها📝تأثیر زلزله بر خطوط انتقال آب شهری📝تاثیر زلزله بر شبکه آب و فاضلاب و تاسیسات آنها📝تقسیم بندی مقوله های و همایشهای زیست محیطی و وضعیت آن در ایران و جهان📝روش تثبیت خاک ماسه رس دار با آهک و پلی وینیل استات📝تثبیت خاک رس با آهک، سیمان و CBR PLUS و مقایسه آنها با هم📝بهسازی زمین های استحصالی از دریا به روش تراکم دینامیکی📝تحلیل استاتیکی و دینامیکی رفتار خطی سازه فضاکار دو لایه تحت نیروی قائم زلزله📝مدلسازی میل مهارهای تزریقی با روش میخکوبی خاک و اثرات آن در بهبود مقاومت📝اثر ساختگاه بر بزرگنمایی زلزله بر خاک رسی نرم با موج برشی 180m/s📝بررسی رفتار عوارض توپوگرافی دره های خالی تحت امواج لرزه ای
دانلود پاورپوینت درباره ی فناوری نانو |1818762|xkj|دانلود پاورپوینت درباره ی فناوری نانو
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود پاورپوینت درباره ی فناوری نانو

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 30 اسلاید

قسمتی از متن:

نانوفناوري در تعريف بسيار ساده، يعني تکنولوژي هايي که در ابعاد نانومتر عمل مي کنند. نانومتر واحد اندازه گيري است و برابر با 9^10 يک ميلياردم متر يا متر است. اندازه اتم ها و مولکول ها در اين محدوده قرار دارد. نانوفناوري که از دو کلمه «نانو» و «فناوري» تشکيل شده است به معناي توسعه، ساخت، طراحي و استفاده از محصولاتي است که اندازه آنها يك تا صد نانومتر قرار دارند.

نانوتکنولوژی تولید کارآمد مواد و دستگاهها و سیستمها با کنترل ماده در مقیاس طولی نانومتر و بهره برداری از خواص و پدیدههای نو ظهوری است که در مقیاس نانو توسعه یافتهاند. پيشوند نانو از كلمه يوناني به معناي كوتوله مشتق مي شود .

کاربردها و اهميت نانوفناوری

اگر چه هنوز نانوفناوري در آغاز حيات خود قرار دارد، ولي در همين چند سال اخير اميدهاي زيادي را در بين دانشمندان براي دستيابي به مواد با قابليت هاي بالا و ساخت محصولات با عمر و کيفيت بالا ايجاد کرده است.

برخي از توانايي هايي كه در بشر از طريق علم نانو بدست آورده است :

اين فناوري، در حوزه هاي مختلف اعم از غذا، دارو، تشخيص پزشکي، فناوري زيستي، الکترونيک، کامپيوتر، ارتباطات، حمل و نقل، انرژي ، محيط زيست ، مواد، هوافضا، امنيت ملي و غيره خواهد بود.

نمونه تصاویر اسلاید: